UEFA Disney Playmaker - podzim 2022 !

Unikátní projekt UEFA Playmakers Disney je určen pro dívky od 5 do 8 let, který je zábavným způsobem přenese do světa fotbalu. Dívky se s fotbalem seznámí prostřednictvím příběhů Walta Disneyho. Projekt je zaměřen na rozvoj základních pohybových schopností, životních a fotbalových dovedností. Vyplněním uvedeného formuláře dívku přihlašujete do Vámi vybraného Centra Playmakers na období podzim 2022 (8-10 tréninkových bloků). Účast dívky v programu je možná po uhrazení 500,- Kč (detaily k platbě budou na Váš e-mail zaslány po vyplnění formuláře). S případnými dotazy se, prosím, obracejte na e-mailovou adresu playmakers@fotbal.cz nebo holky@skbenesov.cz. PŘIHLÁŠKA ZDE ⤵️ https://zeny.fotbal.cz/uefa-playmakers-disney/p339 ???? První trénink už 19. 9. 2022 od 17 hodin na hlavním stadionu SK Benešov (Ke Stadionu 576. 256 01 Benešov), těšíme se na vás ????