Naše Áčko začíná novou sezonu ve 4. ČFL skupině C

Do nové sezony v soutěži 4. Česká fotbalová liga, skupiny C, vstupujeme prvním mistrovským utkáním v sobotu s touto sestavou kádru našeho Áčka.

Jaké jsou změny oproti té minulé❓

???? OUT - všem níže uvedeným hráčům děkujeme za jejich působení u nás, u některých dlouhodobé, ale naše cesty se teď prostě rozcházejí
❌ VITÁSEK David
❌ BÍLEK Filip
❌ LE Tuan Anh
❌ SADYK Daniil
❌ TOMEK Miroslav

???? IN - naše posily s uvedením jejich předchozího působení
✅ TICHÝ Stanislav (brankář) - FC Sellier & Bellot Vlašim
✅ JELÍNEK Vojta - FK PŘÍBRAM
✅ LEACH Hunter - FC Victory Vancouver (USA)
✅ RANDA Adam - TJ Sokol Nespeky
✅ SVOBODA Dominik - náš dorost ????????
✅ VELIČKA Jiří - SK Újezd Praha 4

✔️ Realizační tým pokračuje ve stejném složení.

⚽️ Kádr našeho Áčka tedy čítá opět 20 hráčů, z toho dva brankáře, ale není uzavřen a chceme v něm určitě dávat šanci i nadějným hráčům z našeho dorostu.

???? Jaké jsou cíle pro naše Áčko do nastávající sezony?
Chceme vyhrávat, hlavně doma, abychom poskytli pozitivní zážitek z domácích utkání našim divákům.
Chceme hrát tzv. "nahoře" a věříme, chceme se o to pokusit, že tím můžeme přivést na naše domácí utkání i více diváků, i když jsme si vědomi, že den a čas domácích utkání není úplně to "pravé ořechové", ale s ohledem na fungování celého klubu jsme nenašli pro klub lepší.
Důležitým cílem je další zapojování našich odchovanců, tedy dávat šanci si v našem Áčku zahrát klukům z dorostu a věříme, že ti se chopí této své příležitosti a do příští sezony půjdeme ještě s více svými odchovanci!

???? Pověstné třešince na dortu bychom se nebránili a věříme, že se o ni v té sportovní rovině můžeme poprat, hlavně ale chceme hrát #fotbalkterybavi - diváky i hráče.

Těšíme se na vás na našich utkáních, zejména těch domácích ????????

4. česká fotbalová liga – skupina C