20. června 2023 se konala Valná hromada spolku

V úterý 20. června 2023 se od 18 hodin konala v sídle spolku jeho řádná (výroční) Valná hromada.

Kromě běžné agendy výroční VH měla na programu i dva speciální body:
Přejmenování spolku na FK Benešov, jsme fotbalový klub, máme rádi sport, ale děláme jen fotbal, takže jsme S (sportovní) vyměnili v názvu za F (fotbalový).
Schválení nových stanov, díky kterým je členem spolku každý jeho hráč (zákonný zástupce) s právem účasti na Valné hromadě a delegátem Valné hromady, s volebním právem, jsou pak i zástupci každého týmu (U6-U19 a A tým) - jeden za tým!
Příští jednání Valné hromady tak bude větší, demokratičtější a otevřenější.
V říjnu tohoto roku nás čeká volební VH, takže do volby nového Výkonného výboru budou moci zasáhnout i vyslaní zástupci jednotlivých týmů našeho klubu - klubu FK Benešov!

Kompletní program a usnesení VH

1. V rámci zahájení jednání VH, v 18:05, bylo předsedou spolku na základě prezenční listiny zkonstatováno:

• spolek má aktuálně 15 členů
  • na Valné hromadě bylo osobně přítomno 10 členů, v zastoupení na základě plné moci 4 členi a jeden člen byl nepřítomen (předem omluven)
  • kompletní prezenční listinu naleznete ZDE

2. Valná hromada zvolila na návrh předsedy spolku (hlasování 14 pro, 0 proti, 0 se zdrželo):

• jejího předsedajícího - Tomáš Novák, předseda Výkonného výboru
  • zapisovatele - Tomáš Turek, člen Výkonného výboru
  • sčitatele - Dominik Lopatka, člen Výkonného výboru

3. Valna hromada schválila program svého jednání (hlasování 14, 0, 0)

4. Valná hromada schválila Výroční zprávu za rok 2022 včetně účetní závěrky spolku (hlasování 14, 0, 0) - dostupné online ZDE

5. Valná hromada schválila změnu názvu spolku, který nově zní FK Benešov (hlasování 9, 4, 1)

6. Valná hromada schválila nové znění stanov spolku (hlasování 13, 0, 1) - dostupné online ZDE

7. Diskuze probíhala zejména již v rámci jednotlivých bodů programu výše.

8. Závěr jednání VH v cca 19:35.

Nové logo klubu

Se změnou názvu souvisí i změna loga klubu, v tomto případě jde již jen o facelift toho minulého.